O firmie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Biura Detektywistycznego – Infos Detektywi Andrzej Karolonek i Wspólnicy Sp. Komandytowa. Nasza oferta, docelowo skierowana jest do przedsiębiorców, niemniej jednak nie obca jest nam tematyka z zakresu spraw rodzinnych m.in. zdrada małżeńska i partnerska.

Usługi detektywistyczne

Świadczone przez nas usługi detektywistyczne prowadzone są przez licencjonowanego detektywa mającego wieloletnie doświadczenie w pracy w pionach operacyjnych Policji.

Firma współpracuje z wieloma kancelariami prawnymi jak i komorniczymi, wykonując dla nich usługi z zakresu specjalistycznych wywiadów gospodarczych, skupiających się głównie na poszukiwaniu majątku, zwłaszcza ukrywanego.

Działamy na terenie całej Polski, a efekty dokonanych ustaleń dokumentowane są w formie profesjonalnego raportu, zawierającego m.in. dokumentację fotograficzną, filmową jak również dokumenty zebrane w trakcie prowadzonych działań.

Nasza agencja gwarantuje skuteczność i działanie zgodne z obowiązującym prawem i jednocześnie zapewnia pełną dyskrecję w trakcie realizacji zlecenia. Zapewnia również konkurencyjne ceny, które są uzgadniane indywidualnie podczas zawierania umowy i zawsze uzależnione są od stopnia trudności zlecenia jak i czasu jego trwania.

Kancelaria prawna

Obsługę prawną zapewnia Kancelaria Prawna INFOS specjalizująca się od wielu lat w sprawach gospodarczych, bezpośrednio powiązanych z windykacją należności, jak także prowadzenia spraw cywilnoprawnych.

Atutem postępowania sądowego prowadzonego za pośrednictwem Działu Prawnego Infos jest szybkość i rzetelność. Biorąc pod uwagę posiadaną dokumentację, oraz inne aspekty, takie jak wysokość prognozowanych kosztów sądowych, czy aspekt czasowy prowadzonych w danym trybie postępowań, wybierany jest optymalny w danej sytuacji wariant realizacji zlecenia.

Podejmując się prowadzenia spraw sądowych dla naszych Klientów, staramy się tak koordynować działania, aby nie tylko uzyskać tytuł wykonawczy ale również doprowadzić do wyegzekwowania należności.

Windykacja

Windykacja należności prowadzona jest przez Biuro Obsługi Wierzytelności INFOS, które znajduje się w czołówce firm windykacyjnych w Polsce.

Misją firmy Infos jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w obszarze usług związanych z obsługą wierzytelności, współpracy najwyższej jakości, zapewniający trwały wzrost wartości i osiąganie pełnej satysfakcji Klienta, umożliwiający stałe doskonalenie i korzystanie z potencjału pracowników, realizowany w sposób odpowiedzialny wobec wierzycieli i dłużników, zgodny z polityką ochrony danych.

Usługi:

  • Windykacja należności konsumenckich, biznesowych i leasingowych.
  • Monitoring należności.
  • Giełda wierzytelności.
  • Pieczęć prewencyjna

Infos Detektywi Oferta

Informatyka śledcza
Dla Osób